Minister sprawiedliwości Waldemar Żurek poinformował, że skierował do nowych władz Węgier pisma w sprawie uchylenia azylu udzielonego Zbigniewowi Ziobrze i Marcinowi Romanowskiemu. Jak dodał, ewentualne cofnięcie dokumentów może mieć konsekwencje także dla międzynarodowego statusu Ziobry, który obecnie przebywa w Stanach Zjednoczonych.
Zajawka pochodzi z artykułu opublikowanego pod adresem: https://wydarzenia.interia.pl/kraj/news-zurek-interweniowal-ws-ziobry-byly-minister-moze-miec-proble,nId,23486417
Zachęcamy do zapoznania się z pełną treścią artykułu




