Donald Trump ogłosił, że Stany Zjednoczone wyślą dodatkowe pięć tysięcy żołnierzy do Polski. „Na podstawie udanego wyboru obecnego prezydenta Polski Karola Nawrockiego” – argumentował.
Zajawka pochodzi z artykułu opublikowanego pod adresem: https://wydarzenia.interia.pl/zagranica/news-trump-wysle-do-polski-tysiace-nowych-zolnierzy-biorac-pod-uw,nId,23485837
Zachęcamy do zapoznania się z pełną treścią artykułu




