Brytyjska HS2 – najdroższa na świecie linia szybkich kolei – będzie o gorszych standardach niż planowano, obsłuży wolniejsze pociągi, a jednocześnie pochłonie jeszcze więcej pieniędzy. Projekt jest obecnie wyceniany nawet na ponad 100 mld funtów. – Stała się symbolem upadku tego kraju – oceniła minister transportu Wielkiej Brytanii Heidi Alexander.
Zajawka pochodzi z artykułu opublikowanego pod adresem: https://wydarzenia.interia.pl/zagranica/news-najdrozsza-na-swiecie-linia-kolei-bedzie-jeszcze-drozsza-sym,nId,23480292
Zachęcamy do zapoznania się z pełną treścią artykułu




