Połączone senackie komisje zarekomendowały Senatowi niewyrażenie zgody na przeprowadzenie referendum ws. unijnej polityki klimatycznej. Jego organizację zaproponował prezydent Karol Nawrocki. Ostateczne głosowanie w tej sprawie odbędzie się na posiedzeniu plenarnym, które ruszy w środę.
Zajawka pochodzi z artykułu opublikowanego pod adresem: https://wydarzenia.interia.pl/kraj/news-prezydent-proponuje-referendum-jest-decyzja-senackich-komisj,nId,23480305
Zachęcamy do zapoznania się z pełną treścią artykułu




