Prezydent Francji Emmanuel Macron ostrzegł przywódcę Białorusi Alaksandra Łukaszenkę przed wciągnięciem Białorusi w aktywną wojnę Rosji przeciwko Ukrainie. To pierwsza taka rozmowa telefoniczna przywódców od 2022 roku. Media opisują kulisy konwersacji oraz zdradzają, z czyjej inicjatywy i dlaczego do niej doszło.
Zajawka pochodzi z artykułu opublikowanego pod adresem: https://wydarzenia.interia.pl/zagranica/news-napieta-rozmowa-po-latach-milczenia-macron-ostrzega-lukaszen,nId,23486811
Zachęcamy do zapoznania się z pełną treścią artykułu




