Lech Wałęsa kategorycznie żąda. Tablica albo „milion złotych z odsetkami”

0
19

Były prezydent Lech Wałęsa przypomniał o pieniądzach, które jak twierdzi, przed laty przekazał jednej z instytucji działających w bloku, gdzie siedzibę ma gdańska „Solidarność”. Z informacji Wałęsy wynika, że tablica informująca o jego darowiźnie zniknęła. W przypadku braku jej przywrócenia będzie domagał się zwrotu środków z odsetkami. Jak wyliczył, chodzi o kwotę około miliona złotych.

Zajawka pochodzi z artykułu opublikowanego pod adresem: https://wydarzenia.interia.pl/kraj/news-lech-walesa-kategorycznie-zada-tablica-albo-milion-zlotych-z,nId,23475407
Zachęcamy do zapoznania się z pełną treścią artykułu