Holandia podjęła ważną decyzję. Misja w Polsce przedłużona

0
7

„Holandia przedłuża obecność swoich żołnierzy i systemów Patriot w Polsce do grudnia” – ogłosił w mediach społecznościowych szef MON Władysław Kosiniak-Kamysz. Holenderscy wojskowi od końca zeszłego roku stacjonują w Jasionce pod Rzeszowem. Wzmacniają tam obronę natowskiego węzła logistycznego, przez który przechodzi pomoc dla Ukrainy.

Zajawka pochodzi z artykułu opublikowanego pod adresem: https://wydarzenia.interia.pl/kraj/news-holandia-podjela-wazna-decyzje-misja-w-polsce-przedluzona,nId,23491343
Zachęcamy do zapoznania się z pełną treścią artykułu