W Belgradzie doszło do jednej z największych demonstracji w Serbii od lat. Ponad 180 tys. osób wyszło na ulice, domagając się przedterminowych wyborów parlamentarnych i rozliczenia władzy. Po zakończeniu demonstracji doszło do starć z policją, w których rannych zostało kilku funkcjonariuszy. 23 osoby zatrzymano.
Zajawka pochodzi z artykułu opublikowanego pod adresem: https://wydarzenia.interia.pl/zagranica/news-belgrad-sparalizowany-przez-demonstracje-starcia-z-policja,nId,23486828
Zachęcamy do zapoznania się z pełną treścią artykułu




