Mężczyzna, który wjechał samochodem w osiem osób w Modenie, został oskarżony o „wielokrotne akty przemocy”, lecz nie o terroryzm – poinformowały we wtorek włoskie media. Sprawca ataku w przeszłości leczył się psychiatrycznie.
Zajawka pochodzi z artykułu opublikowanego pod adresem: https://wydarzenia.interia.pl/zagranica/news-autem-wjechal-w-przechodniow-nowe-informacje-po-ataku-we-wlo,nId,23480318
Zachęcamy do zapoznania się z pełną treścią artykułu




